Тарифний договірняк? Що буде далі?

Скоро вже буде рік як в Полтаві точаться суперечки щодо тарифу на проїзд в міському транспорті - по 4 або чи по 5 гривень, і ось перевізники заявили, що міська влада їх «кинула», розповідає «Полтава. Yes».

У грудні 2018 року, між перевізниками та міською владою відбувся «договірняк». Перевізники погодилися припинити страйк і вивести автобуси на маршрути, а міська влада пообіцяла в січні 2019 року вирішити питання з підвищенням вартості проїзду.

Олександр Мамай найвпливовіший політик Полтави

Стали відомі результати соціологічного опитування серед полтавців, який проводився на замовлення Комунальної організації «Інститут розвитку міста» Полтавської міськради, повідомляє «Полтава. Yes».

Як відомо у вересні 2018 Олександра Мамая відсторонили від посади міського голови Полтави, але, незважаючи на це, на думку полтавців, Мамай залишається найвпливовішим політиком Полтави.

Олександр Мамай - НАБУ - нічия

Сьогодні в пресу просочилося повідомлення про те, що НАБУ (Національне антикорупційне бюро України) закрило справу стосовно екс-мера Полтави Олександра Мамая за фактом незаконного збагачення. Справа була закрита ще в грудні 2018 року в зв'язку з відсутністю в діях О.Мамая складу злочину, повідомляє «Полтава. Yes».

Суд сказав Олександру Мамаю «ні»

22 грудня Полтавський окружний суд розглядав позов Олександра Мамая - колишнього мера Полтави, якого депутати міськради Полтави відправили у відставку 14.09.18. О.Мамай вимагав скасувати рішення про звільнення, визнавши його незаконним, але суд позов відхилив, повідомляє "YES Полтава".

The website encountered an unexpected error. Please try again later.