Вівторок, 28 Червня, 2022

«Самопоміч». Стратегія полтавського штабу

Станом на 21 січня 2019 року на майбутні вибори Президента України, які відбудуться 31 березня 2019 роки вже зареєстровано 12 претендентів. Одним з перших (8 січня) ЦВК був зареєстрований львівський міський голова і лідер «Об’єднання «Самопоміч» Андрій Садовий, розповідає «Полтава. Yes».

За результатами різних соціологічних досліджень Андрія Садового підтримує від 1 до 5% електорату. Але відмінністю мера Львова від переважної більшості претендентів на президентське крісло є те, що «Самопоміч» має три десятка мандатів у Верховній Раді України, має представництво в органах місцевого самоврядування і команди в регіонах.

Зокрема в полтавському обласному штабі «Самопомочі» п’ять чоловік. У тому числі це керівник штабу Олександр Скрипай і В’ячеслав Кущинський – голова обласної організації «Об’єднання «Самопоміч». Члени полтавського штабу Садового відповідають за рекламу в мас-медіа, за агітацію, за роботу з виборцями Полтавщини (в тому числі за організацію зустрічей з Андрієм Садовим у містах Полтава, Кременчук та Горішні Плавні, які відбудуться найближчим часом). На сьогоднішній день до роботи залучено півсотні прихильників «Самопомочі».

Всього на виборах Президента України в Полтавській області буде працює 1200 виборчих дільниць. Полтавський штаб планує організувати спостерігачів з числа прихильників на кожній виборчій дільниці. Вже підібрані довірені особи для роботи на всіх виборчих округах.

Керівник штабу Олександр Скрипай вважає, що у Андрія Садового буде високий рівень підтримки в крупних містах Полтавської області, а саме в Полтаві, Кременчуці, Лубнах, Миргороді та Горішні Плавнях, так як, на думку А.Скрипая основний електорат Садового живе саме в містах.

Довідка. Садовий Андрій Іванович, народився в 1968 році в місті Львів, закінчив Львівський політехнічний інститут і Академію державного управління при Президенті України, з 2006 року обіймає посаду міського голови Львова, володіє чотирма мовами.