Вівторок, 28 Червня, 2022

Полтавський телеканал №2 змінює назву

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення 17 січня 2019 року переоформила ліцензію полтавського телеканалу «Місто» (цифрове ефірне мовлення), докладніше про це розповідає «Полтава. Yes».

Повідомляється, що власник телеканалу ТОВ Студія «Місто», в зв’язку зі зміною пов’язаних осіб (по суті власників), керівника, редакційної ради і логотипу, перейменовує телеканал «Місто» на «Ц-центральний».

Всього в Полтаві декілька телеканалів. Безумовним лідером є Полтавська обласна державна телерадіокомпанія «Лтава», яка транслює однойменний телеканал і радіо FM «Ваша хвиля».

Телеканал «Місто» займає друге місце і веде телемовлення з 2002 року. На сьогоднішній день трансляція ведеться цілодобово в десяти населених пунктах Полтавської області. Частина ефірного часу віддається телеканалу «Тоніс». В кінці 2018 генеральним директором став Олег Зонтов, який замінив на цій посаді Ігоря Супруненко.

Олег Зонтов перебрався до Полтави з міста Слов’янська Донецької області. До політики займався журналістикою і видавничою справою, член Національної спілки журналістів України, голова Слов’янської міської організації НСЖУ. У 2014 році брав участь в АТО в складі 92-ї ОМБ ВСУ. Олег Зонтов був депутатом Слов’янської міськради, секретарем Слов’янської міськради, в.о. міського голови Слов’янська.

В кінці 2018 року повним власником ТОВ Студія «Місто» (про це свідчать документи, що знаходяться з січня 2019 року в вільному доступі) став Олександр Залужний – керівник фракції «Совість України» в Полтавській облраді. Проте, як раніше, так і зараз телеканал «Місто» пов’язують з особистістю колишнього мера Полтави Андрія Матковського. Під час останніх виборів мера Полтави на каналі було багато матеріалів про кандидата на пост глави міста Андрія Матковського і виключно позитивних, в той же час про інших кандидатів телеканал транслював негативні матеріали.

Є ще телеканал «ІРТ-Полтава», що належить ТОВ «ТРК ІРТ-Полтава», якому належить ще один «Телеканал Місто +». Цікаво, що 100% ТОВ «ТРК ІРТ-Полтава» володіє Вікторія Матковська – дружина Андрія Матковського, члена фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Схоже, що напередодні президентських і парламентських виборів в Україні, а так само виборів мера Полтави, місцеві телеканали групуються в одних руках.