Вівторок, 28 Червня, 2022

Олександр Мамай виступив на з'їзді партії «Опозиційна платформа – За життя»

Вчора, 29 січня колишній мер Полтави Олександр Мамай виступив на партійному з’їзді «Опозиційної платформи – За життя» (партія Вадима Рабиновича – Юрія Бойка), повідомляє «Полтава. Yes».

Партійний з’їзд зібрався для висунення Юрія Бойка кандидатом в президенти України. Олександр Мамай виступив на з’їзді з вітальним словом, при цьому ведучий з’їзду оголосив О.Мамая як мера Полтави.

Колишній полтавський голова заявив, що вступив до лав партії «Опозиційна платформа – За життя» і тепер очолює її обласний осередок.

Ще під час перебування Мамая мером Полтави циркулювали чутки, що Олександр Мамай та Вадим Рабинович мають тісні контакти, але офіційних підтверджень цьому не було. Правда Мамай неодноразово заявляв, що якщо йому доведеться голосувати на президентських виборах, то він віддасть свій голос Юрію Бойку. У той же час Рабинович після відсторонення Мамая від мерського крісла говорив, що він не проти побачити його в своїй команді. І ось їхня співпраця спливла на поверхню.

Довідка: Вадим Рабинович заснував партію в 1999 році, тоді вона називалася ВО «Центр». У 2016 році отримала нову назву «За життя», а в 2018 році перейменована в «Опозиційну платформу – За життя», після того як відбулося об’єднання з «Опозиційним блоком», керованим Юрієм Бойком. Так само в 2018 році в партію вступив Віктор Медведчук – лідер громадського руху «Український вибір – Право народу», якого тут же було обрано головою політичної ради партії.

Партія «Опозиційна платформа – За життя» виступає з різкою критикою нинішнього керівництва України, а багато її противників вважають, що партія займає проросійську позицію. Зокрема, на думку Вадима Рабиновича на сході України йде «громадянська війна», а з вуст колишнього члена партії Євгена Мураєва неодноразово були чутні заяви про те, що Євромайдан – це державний переворот.

Вся діяльність партії, як і її лідера Вадима Рабиновича постійно супроводжується скандалами.