Вівторок, 28 Червня, 2022

ТОП-7 подарунків дітям під час війни

Військові дії порушили звичний спосіб життя українців. Багатьом довелося евакуюватися в незвичні умови, в інших погіршилася якість життя. Цю ситуацію особливо сильно переживають батьки, які зараз не можуть облаштувати побут своїх дітей так, як хотілося б. Однак у Полтаві працюють майже всі магазини та пошта, тому практично все потрібне дитині можна купити чи замовити в інтернеті.

Зараз не час дорогих та пафосних покупок, тому ми рекомендуємо топ подарунків для школяра та підлітка, які будуть актуальними у наших реаліях.

1. Повербанк

Це річ, безумовно, корисна, оскільки через обстріл електростанцій багато населених пунктів залишаються без світла. Зарядити гаджет, необхідний зв’язку, стає проблемою. Якщо до війни без повербанку можна було обійтися, це безумовно дуже потрібний подарунок.

2. Спортивний костюм

Зручний та практичний – це чудовий подарунок для школяра та підлітка. Для багатьох людей спортивні костюми стали повсякденним одягом: у них зручно пересуватися містом, ходити за покупками, вигулювати собак, спускатися у прохолодні бомбосховища. Вони підходять практично за будь-якої погоди. У такому одязі дитина виглядає стильно і водночас готова до будь-якої нестандартної ситуації.

3. Рюкзак

У кожного члена сім’ї має бути напоготові тривожний рюкзак з речами першої необхідності. Якщо ваша дитина вже досить доросла і відповідальна, подібний атрибут має бути і в неї. Новий якісний рюкзак з великою кількістю кишень – чудовий подарунок у мирний час, а під час військових дій тим більше.

4. Самокат

Громадський транспорт зараз не такий надійний, як хотілося б. Інтервали між рейсами подовжилися, і швидко дістатися туди, куди треба, не виходить. Самокат дасть дитині потрібну йому свободу пересування. Зараз це не так іграшка, як спосіб організувати поїздку: з друзями на прогулянку або за батьківськими дорученнями. Придбати нові самокати в Полтаві можна як в офлайн-магазинах, так і замовити в інтернеті. Якщо ви обмежені у засобах, можна знайти варіанти на OLX та інших дошках оголошень.

5. Ювелірні вироби

Дівчинці можна подарувати золоті сережки, хлопчику – ланцюжок, хрестик. Звичайно, такі подарунки має сенс дарувати старшим хлопцям: вони зможуть оцінити подарунок і зрозуміти його значущість. До того ж за умов нестабільної економіки та супутньої інфляції купівля золота – найкраще вкладення коштів.

6. Набори для творчості

У будь-якій ситуації необхідно розвивати потенціал дитини. У тривожний час заняття ліпленням, малюванням, моделюванням дозволяють відволіктися та зняти нервову напругу. Творчістю можна займатися разом із батьками.

7. Книги

Зараз рідко купують паперові книги, значно більшим попитом користуються електронні версії. Однак люди стали розуміти, що сучасні гаджети не всесильні: їх зарядити ніде, то підключення до інтернету зникає. Нова цікава книга дозволить дитині провести час із користю.

Необов’язково дарувати художню літературу. Якщо у дитини є інтерес до якоїсь сфери, можна подарувати навчальний посібник.