Вівторок, 24 Травня, 2022

Бюджетні аналоги популярних агрозасобів – вже в Агродопомозі

Багато полтавських фермерів вже безпосередньо знайомі з тим, як протягом тривалого часу веде свої справи компанія Агродопомога. Саме роботі цієї компанії зобов’язані вони своїми рекордними за розміром урожаями та величезною різноманітністю рослин на своїх полях. Проте “Агродопомога” може похвалитися не тільки значним асортиментом продукції сільськогосподарського призначення, а й безліччю приємних цінових пропозицій найвищої якості. Так, наприклад, аналог євролайтинга обійдеться полтавським фермерам значно дешевше за гучний оригінальний гербіцид, але принесе анітрохи не менше користі посівам аграріїв.

Вибирайте найкраще

Щоб точно визначитися з тим, яку ж продукцію бажають придбати фермери полтавської області, слід врахувати безліч факторів. І серед них не останньою буде репутація компанії. Агродопомога з честю пропонує такі переваги співпраці своїм сьогоденним та майбутнім клієнтам:

  • великий асортимент всього, що може стати в нагоді фермерам на полі – від оренди сільськогосподарської техніки на найлояльніших умовах, до добрив, пестицидів, десикантів, протруйників, посівного матеріалу та інших потреб;
  • зручне та спокійне співробітництво з компанією – а також гарантія повного повернення грошових коштів;
  • клієнт-френдлі атмосфера та можливість отримати повноцінну консультацію фахівця перед придбанням будь-якого товару чи послуги;
  • зручний фільтр на сайті для інформативного та швидкого пошуку цікавих вам товарів у потрібних категоріях;
  • простий зв’язок з оператором для вашої зручності;
  • відмінна якість кожної одиниці товару;
  • цікаві та пізнавальні інформаційні картки до товарів та тематичні статті до кожного розділу;
  • доставка по всій території країни.

Без гербіцидів – нікуди

Використання гербіцидів дуже важливе для полтавських фермерів, зважаючи на особливості грунту та клімату – адже на цій території часто виростають злакові та інші рослини-шкідники. Вони в буквальному сенсі забирають у рослин культурних поживні речовини та сонячне світло. Багато препаратів для боротьби зі шкідниками були розроблені і вироблені в Європі, проте вони поряд з високою ефективністю мають і один недолік – ціну. Не всі готові заплатити багато за кожен літр такого чудо-засобу. І з цієї причини такої вибухової популярності набули гербіциди, які є повними аналогами європейських засобів, але при цьому позиціонують себе як бюджетні марки. Такі аналоги євролайтингу ефективно захистять посіви полтавців від непотрібної рослинності та подарують спокій за якість майбутнього врожаю.