Вівторок, 28 Червня, 2022

Як вибрати світлодіодну лампу. Практичні поради

Їх кількість постійно зростає, все більша частина користувачів використовують світлодіодні лампи для будинку. Їх можна побачити в магазинах, на виробництві, сфера їх застосування також зростає. При цьому ціна на такі лампи різна, перейшовши в інтернет магазин «Electronoff.ua», можна визначитися з вибором і дізнатися про точну вартість приладів.

Параметри вибору світлодіодних ламп

  1. Потужність освітлювального приладу. Від цієї величини залежить кількість споживаної енергії. Якщо порівнювати зі звичайними лампами, то світлодіодні лампи споживають в 10 разів менше електричної енергії. Приблизно рівноцінним вважається обмін лампи розжарювання на 60 Вт на світлодіодну лампу в 8Вт.
  2. Яскравість лампи. Даний показник визначається, виходячи з площі приміщення, висоти стель.
  3. Колірна температура. Можна виділити теплий варіант, нейтральний, холодний тип ламп. Варто пам’ятати, що від висоти показника залежить те, наскільки холодним буде колір. Колірна температура вище 3500 К характеризується м’яким білим кольором. Такий варіант підійде для офісу, адже не буде різати очі, застосовується також в побутових умовах. На складських приміщеннях, наприклад, використовують світлодіодні лампи від 5000 К і вище.
  4. Вибираючи джерело світла, необхідно також враховувати показник напруги.
  5. Важливо більше дізнатися про роботу з вимикачами, які мають індикатор і диммер. Перед покупкою, просто потрібно чітко розуміти, є в приміщенні диммер, чи ні. Якщо відповідь позитивна, тоді потрібно підбирати і відповідне LED-обладнання.
  6. Пульсація, миготіння світла. Перший варіант вкрай небажаний, адже негативно впливає на здоров’я очей. Неякісне джерело світла в цілому негативно впливає на загальне самопочуття людини, позначається на її продуктивності.
  7. Кут освітлення визначається в більшій мірі формою лампи. Для вирішення проблеми освітлення кімнат з найбільшим кутом, використовують світлодіодні лампи з прозорим ковпаком. Головне, щоб розміри цього ковпака перевищували розмір корпусу обладнання.

Чому світлодіодні лампи так популярні

Є маса причин, чому їх все частіше купують. Вироби більш економічні, екологічні та надійні. Вони впевнено витісняють з ринку інші моделі освітлювальних приладів.

Щоб не помилитися з вибором, краще купувати вироби в перевірених постачальників, які функціонують вже довгий проміжок часу і встигли зарекомендувати себе з кращого боку. «Electronoff.ua» якраз є яскравим прикладом такого ресурсу.

Перейшовши в інтернет-магазин «Electronoff.ua», полтавчанин потрапить в справжній океан радіоелектрики, де є все необхідне. Це вимірювальні прилади, інструменти та аксесуари, паяльне обладнання, комутація та роз’єми, витратні матеріали, джерела живлення. Доповнити асортимент надійного, перевіреного ресурсу можна світлодіодним освітленням, електронними компонентами, розробками і автоматизацією.

Каталог дійсно багатий, наповнений якісними складовими елементами. Щоб зробити замовлення, досить кілька разів клацнути і готово. Якщо виникають складнощі, можна проконсультуватися зі співробітником ресурсу.