Понеділок, 23 Травня, 2022

Як вибрати люстру на кухню

При правильному підході люстра стане стильним і гармонійним доповненням до всього оформлення приміщення. Жителі Полтави зможуть підібрати люстри на кухню онлайн, заощадивши свій час.

Поради по правильному підбору люстри

  1. Дійсно, правильно підібрана люстра змінить кухню, іншу кімнату в кращу сторону. Звичайно, потрібно враховувати вид виробу. Наприклад, люстра свічка підійде для кімнат з високими стелями. В інших випадках такий вибір буде виглядати просто недоречно.
  2. Який розмір виробу. Спочатку користувачеві потрібно визначитися з тим, для якої кімнати потрібна люстра, вже від цього відштовхуватися.
  3. Іноді одна люстра – це добре, але краще замість великої, наприклад, вибрати кілька люстр меншого розміру.
  4. Стиль люстри повинен гармонізувати з дизайном приміщення. Якщо мова йде про мінімалістичне сучасне оформлення, тоді підійдуть люстри техно, хай-тек, наприклад. Для класичного дизайну підійдуть світильники кантрі, Прованс.
  5. Потрібно визначитися з потужністю виробів, звертати увагу на якісне виконання всіх комплектуючих елементів. Для розрахунку потужності, наприклад, необхідно знати висоту стель і площу приміщення.

Часті питання

Вибираючи люстру для дому, користувачів долають сумніви і маса питань. Багатьох хвилює, які вироби популярні зараз. Вважається, що на піку популярності знаходяться функціональні і яскраві люстри практично без декору. Затребувані зараз сучасні LED-люстри, які прекрасно справляються зі своїми функціональними обов’язками, тобто гарантують яскраве освітлення. Щоб підсилити ефект, можна доповнити вироби за допомогою спотів, підвісів, або LED-стрічок.

Незважаючи на те, який вибір ви зробите, потрібно пам’ятати, що люстра в кухню, як і в інші кімнати повинна бути яскравою. Для поліпшення функцій, можна укомплектувати її за допомогою ламп розжарювання, світлодіодних лампочок.

Якість освітлення залежить від:

  • кількості лампочок;
  • типу лампочок.

Де замовити люстру

Величезний асортимент люстр, цілих ексклюзивних колекцій представлений на онлайн-платформах. Магазин Brille якраз і є тим місцем, в якому жителі Полтави зможуть підібрати одне, або декілька стильних і якісних виробів.

Замовити все необхідне можна на сайті в онлайн-режимі, консультанти допомагають зробити вибір.

Якісне освітлення, як і підібрана люстра – це складові, які впливають на настрій. Правильно підібрані елементи додадуть затишку і теплоти.