Вівторок, 24 Травня, 2022

Велосипед для міста або подорожей: який варіант вибрати?

Сучасні велосипеди дивують своєю різноманітністю. Можна вибрати багатофункціональні дорогі моделі, які вдасться використовувати для подорожей на тривалі відстані. Але в такому транспорті немає необхідності, якщо немає планів виїжджати навіть за місто. Дізнайтеся, які велосипеди підходять для невеликих прогулянок і тривалих подорожей.

Для їзди по місту

Якщо транспорт буде використовуватися тільки для прогулянок по парку і їзди в межах міста, потрібно розглядати бюджетні моделі, призначені для асфальтованого покриття. Завдяки сервісу OLX можна купити велосипед в Полтаві або будь-якому іншому місті. Безліч варіантів представлено по всій Україні.

Вибираючи велосипед для міста, варто звертати увагу на такі параметри:

  • діаметр коліс близько 28 дюймів;
  • відкрита рама;
  • наявність незнімних грязьових щитків;
  • наявність місткого багажника.

Транспорт з цієї категорії зазвичай коштує недорого і може бути представлений в різних кольорах.

Тим людям, які цінують мобільність, варто розглядати придбання складного транспортного засобу. З таким велосипедом можна легко подорожувати в автобусі або метро.

Велосипеди для подорожей

Тим, хто планує використовувати велосипед як в місті, так і для подорожей, варто розглядати гірські моделі. Такий транспорт відрізняється міцною конструкцією, наявністю амортизації і містким багажником. Плюс в тому, що такий транспорт можна використовувати на будь-яких дорогах. Мінусом є велика вага.

Якщо доведеться швидко їздити по хороших дорогах, потрібно розглянути можливість придбання шосейного велосипеда. Але варто враховувати, що такі моделі відрізняються невеликою маневреністю і не зможуть нормально проїхати по дорозі.

В окрему категорію варто віднести туристичні моделі. Такі велосипеди відмінно підходять для розміреної їзди по самих різних дорогах. Міцна рама дозволяє встановити об’ємний багажник і взяти з собою все, що буде потрібно в подорожі.