Вівторок, 24 Травня, 2022

Медтехніка – медичні прилади для дому

На ринку є ряд простих у використанні медичних пристроїв для догляду вдома або для лікування та кращого моніторингу таких захворювань, як діабет або високий кров’яний тиск. Ви можете отримати багато з цих пристроїв в галузі медичних технологій без рецепта лікаря.

Медтехніка пропонує термометри для перевірки температури тіла у різних виконаннях. Наша пропозиція – це насамперед високоякісне обладнання для інвалідів. Серед товарів для інвалідів сучасні та адаптовані під потреби замовника інвалідні візки. Ми також пропонуємо ортопедичні товари, інноваційні електричні інвалідні коляски, а також балкони та опори з реабілітаційними властивостями для полегшення пересування. Пропозиція магазину також включає спеціалізоване обладнання для ванних кімнат і туалетів.

Цифрові термометри живляться від невеликої батареї і можуть використовуватися для вимірювань у роті (орально), під пахвою (аксілярно) або у прямій кишці (ректально). Для людей з ослабленим зором є також медичні товари з голосовим висновком для акустичного читання результатів.

Вушні термометри

Вушні термометри особливо добре підходять для використання з маленькими дітьми або залежними людьми і є ідеальним варіантом безпроблемного вимірювання.

Термометри рідинні

Рідкісний термометр також можна використовувати для вимірювання температури тіла, але їх необхідно постукувати після кожної перевірки, щоб отримати правильний результат. ртуть, що раніше використовувалася, тепер замінена екологічно чистими рідинами.

Інтернет-магазин медичної техніки Med-magazin.ua пропонує:

  • Монітори артеріального тиску із манжетою на плече.
  • Наручні тонометри
  • Ортопедичні товари.

На сайті вказано ціну на кожен товар.

Глюкометри

Існує цілий ряд практичних та зручних глюкометрів для всіх діабетиків. За допомогою цих пристроїв та відповідних тест-смужок можна точно визначити рівень цукру в крові за кілька секунд. Відповідно, краще визначити кількість інсуліну при ін’єкції і уникнути надлишку або гіпоглікемії. Діабетики 1-го типу також можуть отримати медичні товари тест-смужки та пристрій за рецептом лікаря. Мініатюрні глюкометри з інтерфейсом USB та з’єднанням Bluetooth також особливо зручні.

Бронюйте товари для здоров’я від таких брендів, як Panasonic, Beurer, Sanitas та багатьох інших виробників, легко онлайн. Щоб уникнути помилок, слід дотримуватися інструкцій із застосування всіх згаданих медичних виробів.

Пропозиція магазину

Як медичний магазин ми пропонуємо широкий вибір товарів для спортсменів після травм. Вся медична техніка включає багато видів стабілізаторів та ортезів. Також проконсультуємо щодо тривалої реабілітації.