Вівторок, 28 Червня, 2022

«Стратегія розвитку Полтавщини»: робоча поїздка Володимира Зеленського

Володимир Зеленський навідався до Полтавщини під час своєї робочої поїздки. Він представив «Стратегію розвитку області до 2027 року». На території всієї України продовжується презентація стратегій регіонів, Володимир Зеленський навідується особисто в кожний край. Це необхідні заходи для того, щоб кожний край розумів про свої переваги та зміг їх реалізувати в життя. Детальніше про результати робочої поїздки Президента України розповість Полтава Yes.

Виступ Володимира Зеленського

Президент України зазначив, що кожна область має чітко знати, в який бік рухатися та що їй заважає, які є проблеми, котрі необхідно виправити. Найголовніше, як відмітив Володимир Зеленський, потрібно розуміти, хто зможе це зробити. Президент зазначив, що Полтавщина має багатий індустріальний та сільськогосподарський потенціал (паливна галузь, машинобудування, чорна металургія, харчова промисловість). Культурний, туристичний потенціал – всім цим характеризується Полтавський край. Володимир Зеленський переконаний, що ці складові можуть стати візитною карткою Полтави.

Володимир Зеленський переконаний, що Полтава може стати культурним, туристичним магнітом. Це реальна перспектива, котра підніме край.

Під час робочої поїздки Президент відмітив необхідність облаштування набережної в обласному центрі. Дійсно, навіть місцеві жителі неодноразово скаржилися на те, що в місті, де є річка, обов’язково має бути набережна. Таке місце – для людей, це зона для відпочинку, куди можна прийти з сім’єю, чи друзями.

Володимир Зеленський висловив сподівання, що Полтавщина вибере найкращий та вірний шлях розвитку – «для людей».

Стратегія розвитку

Далі виступив Олег Синєгубов, котрий відзначив потенціал Полтавщини. Це аграрні, промислові, туристичні та культурні перспективи.

Голова Полтавської ОДА зазначив, що необхідно рухатися в сторону створення рівних та гідних умов для всіх підприємців. Потужна економіка є однією зі складових, необхідних для світлого майбутнього нашого краю. Також голова Полтавської ОДА розповів про створення інвестиційного офісу, котрий функціонуватиме для залучення додаткових інвестицій.

Він додав, що планується побудова таких основних, важливих для Полтавщини об’єктів:

  • злітно-посадова смуга аеропорту;
  • сміттєпереробний завод. Він має вирішити гостру проблему регіону, мова йде про тверді побутові відходи;
  • басейн олімпійського рівня;
  • Палац спорту;
  • Н-31 Дніпро – Решетилівка – перша бетонна дорога.

Окрім цього, продовжиться і далі реалізація проектів розбудови доріг, соціальної інфраструктури.

Олег Синєгубов резюмував, що інвестори є. Проблема лише полягає в тому, що вони потребують гарантій. За словами Олега Синєгубова, необхідна стабільна влада та земельна ділянка, тоді вони почнуть інвестувати в наш край. Він додав, що переконаний в тому, що Полтавщина може бути кращою та багатшою.

Володимир Зеленський переконаний в тому, що Полтавський край, безумовно, має потенціал, тому може стати центром успіху. Варто прагнути до того, щоб молодь могла реалізовувати себе вдома, в рідному місті, а не їхати в інші краї.