Середа, 20 Жовтня, 2021

Азов зп юей і Ваш рейс запрошують в тури з Полтави до Азовського моря

Компанія Ваш рейс повідомляє про початок регулярних чартерів на автобусах з Полтави в Кирилівку, Бердянськ, Приморськ, Генічеськ в сезоні 2019 року. Ціни залишаться колишніми, а комфорт – підвищиться.

З Полтави на Азовське море швидко і безпечно

Компанія Ваш рейс за підтримки порталу Азов зп юа повідомляють всім туристам, які віддають перевагу морському відпочинку, про початок регулярних автобусних турів. Ми відкриваємо сезон з травня 2019 року і будемо кожен день доставляти пасажирів з Полтави на азовські курорти. Щоб возити вас з комфортом і завжди мати у своєму розпорядженні вільні місця, ми розширили наш автопарк. Придбали сучасні автобуси Mercedes-Benz Sprinter і Volkswagen Crafter. І нам вдалося зберегти вартість квитків на тому ж низькому рівні, що і в минулому році.

Графік руху залишиться колишнім. У розпал сезону, коли пасажиропотік зросте до максимуму, на маршрут вийдуть додаткові машини. Ви можете не переживати – для вас ми знайдемо вільне місце. Диспетчер приймає заявки на бронювання місць по телефону. А якщо ви ще тільки визначаєтесь з курортом, зверніть увагу на сайт azov.zp.ua, найцікавіший ресурс, присвячений відпочинку на Азовському морі.

Ціни 2019 на перевезення компанії “Ваш рейс” з Полтави:

  • Полтава – Кирилівка – 350 грн.
  • Полтава – Бердянськ – 350 грн.
  • Полтава – Приморськ – 350 грн.
  • Полтава – Генічеськ (вся Арабатська стрілка) – 350 грн.

Пасажирські перевезення компанії “Ваш рейс”

Встановлюємо найвищі стандарти якості. У наших автобусах крісла встановлені таким чином, щоб пасажири не заважали один одному. Використовуємо тільки найбільші і широкі сидіння. Для вашої зручності – провезення багажу безкоштовне, тільки в спеціальному відділенні автобуса. Вдень пасажирів розважає ненав’язлива музика або легкі сімейні фільми. Вночі горить тільки чергове освітлення, щоб ви могли поспати в дорозі.

Возимо  з Полтави в Кирилівку протягом останніх п’яти років і весь час отримуємо тільки хороші відгуки від клієнтів. Щороку розширюємо автопарк, купуємо тільки найсучасніші і комфортабельні машини. Дуже уважно ставимося до питання підбору персоналу. У компанії Ваш рейс працюють тільки найввічливіші і обачні водії. Вони зроблять все, щоб час в поїздці пролетів для вас непомітно.

Чому варто поїхати на Азовське море цього літа

Місцеві курорти нехай повільно, але впевнено відбирають туристичний потік у чорноморських. Все більше вітчизняних відпочивальників віддають перевагу Азовському морю, а не Чорному. В цьому немає нічого дивного. Азов значно дрібніші і тепліше. Тут немає різких перепадів температури і неприємних холодних течій. Невелика глибина робить купання дітей приємним і безпечним.

Єдина проблема – брак залізничного сполучення, успішно вирішується. Адже з Полтави та інших міст так зручно добиратися до моря на автобусах компанії “Ваш рейс”.

рейс